planing

TreEst - Eesti meistrite ja / või Eesti puidust valmistatud kvaliteetsed tooted

Meie äritegevus seisneb peamiset projektimüügis, mis omakorda jaguneb kaheks tegevussuunaks: Höövelmaterjali tootmine, liistud, põrandalaud, parkett, aiamaja profiil jms.

hoovel

TreEst - Eesti meistrite valmistatud kvaliteetsed tisleritooted

Teise tegevussuunana on tisleritööd - täispuidust eritellimusmööbli, treppide, mööbli detailide tootmine. Meie peamisteks klientideks on paljud mööbli tootjad, disainerid, ehitajad Eestis ja Skandinaavias, Kesk-Euroopas. Hindame kõrgelt kvaliteeti ja head klienditeenindust, seega püüame olla oma tegevustes parimad, leidmaks kliendile alati sobiv lahendus.

taust

Vastutustundlik metsamajandamine

Majandustegevuses peame olulisteks väärtusteks vastutustundlikku suhtumist inimõigustesse, töötajatesse, koostööpartneritesse ning keskkonnahoidu. Nende väärtuste juures lähtume Ühinenud Rahvaste Organisatsioon ülemaailmse kokkuleppe ’Global Compacti 10’ põhimõtetest.
Keskkonnasäästlikul majandamisel keskendume kahele aspektile: puidu päritolu ja tarneahela CO2 jalajälg. Eesmärk on aidata kaasa läbi kontrollitud ja sertifitseeritud puitmaterjali ostu ja müügi säästlikule metsamajandusele ning vältida tootmises ebaseaduslikku või teadmata ja kahtlastest allikatest pärit puitmaterjali kasutamist

nature 3294681 1920

Vastutustundlik metsamajandamine

Ettevõtel on FSC sertifikaat SA-COC-013743 / FSC-C185775

gasellifirma 1

Pühendumus ja põhiväärtused

Oleme oma tegevustes pühendunud ja oleme kliendikesksed.
Lähtume alati kliendi vajadustest ja soovidest.

KVALITEET Täidame alati antud lubaduse ja püüame leida sobiva lahenduse

PROFESSIONAALSUS Tahame alati olla oma tegevustes parimad, seetõttu kasutame tööde teostamisel oma ala professionaale ning koostööpartnerid, kes omavad pikaajalist kogemust ning hindavad kvaliteeti.

PIDEV ARENG Teeme koostööd oma ala parimatega ja jagame kogemusi, mis aitab leida uusi ning paremaid lahendusi. Oleme uuendusmeelsed ja julgeme kasutada uusi tehnoloogiaid ja loodussõbralike vahendeid. Pidev areng ja koolitamine tõstab meie töötajate ja ettevõtte väärtust.

PÜSIVAD SUHTED Hindame pikaajalist koostööd nii koostööpartneritega, kui ka klientidega.

Scroll to Top